Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Vliegen als een bij[e-boek e-boek]

Roland Schimmelpfennig

Vliegen als een bij
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789021685557
Auteur(s) : Roland Schimmelpfennig
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fictie 10 12 jaar
Thema : Kinderen / tieners: fictie: magisch realisme
Uitgever : Ploegsma
Verschenen : December 2023
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 80
Beschrijving

Op school word je lastiggevallen en je ouders zorgen niet goed voor je. Je moet alle dingen zelf oplossen. Maar op een dag is alles anders: de zon schijnt en jij ontdekt dat je kunt vliegen... als een bij. Dus dat doe je dan ook.
Je vliegt het raam uit en landt in een rode bloem. Dan ben je opeens weer gewoon een jongen. Nu komt level 2!
Je moet je kleren aantrekken, ontbijten, zorgen dat je ouders niet wakker worden en op tijd op school zijn. In de keuken struikel je over een leeg bierflesje. Je vader begint te schreeuwen. Rennen!
Level 3: school. Is het hele leven een game? Misschien. En als het zo is, wat kun je dan winnen?

Velden met een * zijn verplicht