Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

In zijn eigen woorden[e-boek e-boek]

Jimi Hendrix

In zijn eigen woorden
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789024563500
Auteur(s) : Jimi Hendrix
Taal : Nederlands
Onderwerp : Biografieën van musici
Thema : Componisten en songwriters
Uitgever : Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij
Verschenen : April 2014
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 195
Beschrijving

Jimi Hendrix, In zijn eigen woorden

Met een voorwoord van Eric Corton


Het persoonlijke verhaal van het oorspronkelijkste gitaartalent van de twintigste eeuw.


Jimi Hendrix (1942-1970) maakte furore als de flamboyantste gitarist van de jaren zestig. Onder meer door zijn inventieve gebruik van ongewone en open akkoorden, feedback, distortion en het wahwah-pedaal bracht hij een revolutie in het gitaarspelen teweeg. In zijn songteksten, onder meer Purple Haze en The Wind Cries Mary, uitte hij zich als een poëtische mysticus met een spirituele inslag.

Voor elke rock- en popfan, voor elke muzikant, van amateur tot professional, is de naam Jimi Hendrix magisch-legendarisch.


De afgelopen twee decennia verzamelden producer Alan Douglas, een goede vriend van Hendrix, en documentairemaker Peter Neal vrijwel alles wat van de rocklegende Hendrix beschikbaar is aan interviews, persoonlijke aantekeningen, gesproken tekst, uit film, radio en documentaire, en plaatsten dit alles in chronologische volgorde.

Het resultaat is een uniek journalistiek project dat leest als een gesproken biografie. De bevlogenheid spat van de paginas. Hendrix spreekt over zijn jeugd, zijn muzikale invloeden, zijn gitaren, zijn drugsgebruik en over zijn persoonlijke leven in het algemeen, van zijn jeugd tot enkele dagen voor zijn dood in 1970.


`Een aangrijpend, in de eerste persoon verteld levensverhaal.' Sunday Times


`Opzienbarend.' Wall Street Journal

Velden met een * zijn verplicht