Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Dubbel vermist[e-boek e-boek]

Tanja De Jonge

Dubbel vermist
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 7,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789025112790
Auteur(s) : Tanja De Jonge
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fictie 10 12 jaar
Thema : Kinderen / tieners: fictie en waargebeurde verhalen
Uitgever : WPG Kindermedia
Verschenen : Oktober 2020
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 139
Beschrijving

In een koude voorjaarsnacht verdwijnen twee kinderen spoorloos. Heeft hun verdwijning iets te maken met de ontvoering van baby Deborah, diezelfde nacht? Niemand weet wat er is gebeurd, niemand weet waar ze zijn.


Mitchell vindt een oud koekblik met daarin een metalen speelgoedkikker, een tekening, wat muntjes en een geboortekaartje. Vreemde voorwerpen om te bewaren, vindt hij, maar wie weet kan hij de eigenaar van het blik toch wel blij maken met de vondst? Chris Peeters staat erin. Die moet hij op internet toch wel kunnen vinden? Argeloos gaat hij aan de slag. Maar wat begint als een aardig tijdverdrijf om iemand een plezier te doen, eindigt in een zoektocht naar een dubbele vermissing. Een zoektocht die hem bijna fataal lijkt te worden Want er is iemand die duidelijk niet wil dat het verleden opgerakeld wordt.

Velden met een * zijn verplicht