Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Puur geluk[e-boek e-boek]

en andere verhalen

Katharine Mansfield

Puur geluk
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 13,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789025316433
Auteur(s) : Katharine Mansfield
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Thema : Fictie: algemeen en literair
Uitgever : Athenaeum
Jaar van uitgave : 2023
Verschenen : December 2023
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 179
Beschrijving

De veertien verhalen in Puur geluk gaan over dingen die meestal niet gebeuren en gevoelens die niet ge­deeld kunnen worden. In het titelverhaal is Bertha, een jonge huisvrouw, plotseling veel gelukkiger dan ze dacht en staat ze op het punt een etentje te orga­niseren. Bij de soep ontdekt ze dat ze tot over haar oren verliefd is op een van haar gasten.

Katherine Mansfield schreef over mensen die vastzitten in situaties waarin ze permanent tegen­over elkaar lijken te staan en pijnlijke schade veroor­zaken door hun onvermogen om open en eerlijk te zijn.

Mansfield staat bekend om haar vernieuwende stijl. Haar invloed op het korte verhaal is even groot als die van James Joyce op de roman. Ze werd bewon­derd door Virginia Woolf.

Velden met een * zijn verplicht