Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De lijst van Violet Sopjes[e-boek e-boek]

David Vlietstra

De lijst van Violet Sopjes
Dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Prijs: € 10,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789025778910
Auteur(s) : David Vlietstra
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fictie 10 12 jaar
Thema : Kinderen / tieners: fictie: algemene fictie
Uitgever : Gottmer
Verschenen : Mei 2024
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 106
Beschrijving

'De lijst van Violet Sopjes' van David Vlietstra is een bijzonder en grappig verhaal over een meisje dat de dingen net een beetje anders doet dan normaal. De 11-jarige Violet heeft een fantastisch idee: dit schooljaar wil ze met elk kind in haar klas een keer gaan spelen. Ze hangt de namenlijst op in haar slaapkamer en begint langzaam iedereen af te vinken. Violet ontdekt al snel dat er wel heel bijzondere types in haar klas zitten. Ze maakt de vreemdste dingen mee met haar klasgenootjes en doet daar uitgebreid verslag van in schriftjes, alsof ze een dagboek bijhoudt. Maar wanneer Violet ontdekt dat er een dringender probleem is dan het afwerken van de klassenlijst, neemt het verhaal een onverwachte wending.

Naast zijn schrijfwerk heeft David Vlietstra nog een andere belangrijke rol: die van meester. Drie dagen per week staat hij voor de klas, in groep 4, waar hij zijn liefde voor verhalen en boeken deelt met de jongere generatie. Vlietstra heeft al meerdere kinderboeken op zijn naam staan - dit is zijn eerste boek bij uitgeverij Gottmer. De grafisch sterke illustraties van Yoko Heiligers maken de intrigerende wereld van Violet extra bijzonder. 'De lijst van Violet Sopjes' is geschikt voor lezers van 9 jaar en ouder.

Velden met een * zijn verplicht