Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De versierde bedstee[e-boek e-boek]

Havank

De versierde bedstee
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 4,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789044960228
Auteur(s) : Havank
Taal : Nederlands
Onderwerp : Detective
Thema : Misdaad en mysteriefictie
Reeks : De Schaduw (17)
Uitgever : A.W. Bruna Uitgevers
Verschenen : Maart 2010
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 191
Beschrijving

Het avontuur van de versierde bedstee begint op een lenteachtige zaterdagmorgen in Amsterdam, wanneer op het podium van het Concertgebouw hoofdcommissaris Silvère bezig is met het Internationale Politiecongres te notuleren. Eigenlijk is dat de taak van de Schaduw, maar hij zwerft langs de grachten, achter een draaiorgel aan. Ergens ver weg in Londen en Parijs worden op datzelfde moment de voorbereidingen getroffen voor een reeks raadselachtige moorden waaraan de Schaduw al gauw zijn handen vol krijgen zal.
Het werk van wijlen Havank wordt met de regelmaat van een klok herdrukt en geen lezer zal dan ook hiaten in zijn collectie Schaduw-verhalen behoeven aan te wijzen. In zijn eerste boeken zoals Het mysterie van St. Eustache en Het spookslot aan de Loire sloot Havank zich nog angstvallig aan bij de toen heersende orthodoxe traditie, gevestigd door Edgar Wallace en door een pionier als Ivans, maar in zijn latere romans kreeg de humor van zijn persoonlijke taalgebruik hoe langer hoe meer de overhand. Een Schaduw-verhaal dat zo ongeveer de hoogste totaaloplage van allemaal bereikte, was Polka Mazurka. Een titel die dit succes leek te evenaren, was Menuet te middernacht, dat na Havanks dood werd voltooid door Pieter Terpstra. Onverdeeld geprezen door pers en publiek om zijn inlevingsvermogen in het hoogst merkwaardige zieleleven van de Schaduw legde Terpstra nadien de laatste hand aan De Erven Mateor, Mysterie op Mallorca en Schaduw achter de tralies.

Velden met een * zijn verplicht