Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De bouwstenen van alles[e-boek e-boek]

Twaalf experimenten die onze wereld veranderden

Suzie Sheehy

De bouwstenen van alles
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 13,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789400410251
Auteur(s) : Suzie Sheehy
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire non-fictie
Thema : Biografie en non-fictieproza
Uitgever : Thomas Rap
Verschenen : Augustus 2023
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 416
Beschrijving

Van de toevallige ontdekking van röntgenstralen in een Duits laboratorium tot pogingen om te bewijzen dat Einstein ongelijk had en de race om het atoom te splijten. Briljante experimenten die tot enkele van de belangrijkste doorbraken in de wetenschap hebben geleid en uiteindelijk ons leven fundamenteel hebben veranderd. Ze hielpen ons lavastromen diep in vulkanen te detecteren, levensreddende medische technieken te ontwikkelen en radio, tv, magnetrons, smartphones en het World Wide Web te creëren.


Hoe experimenteer je met de fundamentele bouwstenen van het bestaan? Hoe manipuleer je een deeltje dat een biljoen keer kleiner is dan een zandkorrel? Hoe laat je een proton 11.000 keer per seconde rond een zevenentwintig kilometer lange lus vliegen? En waarom is dit allemaal belangrijk?


In De bouwstenen van alles stelt fysicus Suzie Sheehy ons voor aan de mensen die, door een combinatie van genialiteit, doorzettingsvermogen en geluk, de experimenten hebben uitgevoerd die de loop van de geschiedenis hebben veranderd. Een eerbetoon aan menselijke vindingrijkheid, creativiteit en vooral aan nieuwsgierigheid.

Velden met een * zijn verplicht