Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Lord John en de hand van de duivel[e-boek e-boek]

Diana Gabaldon

Lord John en de hand van de duivel
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 11,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789402310801
Auteur(s) : Diana Gabaldon
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Thema : Historische fictie
Reeks : Lord John (2)
Uitgever : Boekerij
Verschenen : November 2017
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 253
Beschrijving

Drie korte verhalen over Lord John die zich net voor en net na de gebeurtenissen in Het dubbelleven van Lord John afspelen. In Lord John en de Hellevuurclub wordt John Grey in Londen benaderd door een roodharige man met een dringend verzoek om hulp, waarna hij sterft voor Lord Johns ogen. In Lord John en de succubus brengen zijn avonturen hem naar Duitsland, waar hij verontrustende dromen heeft over Jamie Fraser. Als laatste moet Grey voor een commissie verschijnen die een onderzoek heeft ingesteld naar het exploderen van een kanon. Een daad die grote gevolgen heeft voor iedereen in Lord John en de spooksoldaat.


De pers over Lord John en de hand van de duivel

'Onvergetelijke personages en rijk voorzien van historische details. Absoluut onmogelijk weg te leggen.' The New York Times

 

Velden met een * zijn verplicht