Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Mijn moeder verzamelt vaders[e-boek e-boek]

en ander eigenaardigs

Paul van Oevelen

Mijn moeder verzamelt vaders
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 6,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789460012266
Auteur(s) : Paul van Oevelen
Taal : Nederlands
Onderwerp : Poëzie kinderen en jongeren
Thema : Moderne en hedendaagse poëzie (vanaf 1900)
Uitgever : Pelckmans uitgevers
Verschenen : December 2014
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 170
Beschrijving

Lezen voor gebruik:
dit boek is aanbevolen voor kinderen en volwassenen die zich door hun volwas niet laten hinderen. Bevat verzinsels op rijm en ongerijmde tekeningen.
Aanbevolen dosis: één of meerdere gedichten per dag, naar gelang uw toestand. Wijze van inname: alleen of in groep, in stilte of luidkeels voorgedragen. Testen met zang en ritme gaven goede resultaten.
Mogelijke bijwerkingen: naar boven krullende mondhoeken. Spiertrekkingen ter hoogte van het middenrif. Bij zeer gevoelige personen kunnen zich lachstuipen voordoen. Droog bewaren.

Paul Van Oevelen schreef eerder het prachtige kinderboek 'Maria Dolores Esperanza' en komt nu voor het eerst met puntige gedichten voor kinderen en hun ouders:

Vanavond mag je met je handen eten
En boeren zoveel je wilt
Vanavond is je vork een katapult
Vanavond eten we wild

Vanavond mag je alles mengen
Niet erg als je heel hard gilt
Vanavond is de keuken een dansvloer
Vanavond eten we wild

Vanavond mag je met pudding gooien
Gebruik je bord als schild
We gaan dit niet elke avond doen maar
Vanavond eten we wild

Velden met een * zijn verplicht