Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Bizarre klussen met vakantiebussen[e-boek e-boek]

Peter de Zwaan

Bizarre klussen met vakantiebussen
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 8,95
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789464495652
Auteur(s) : Peter de Zwaan
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fictie 13 15 jaar
Thema : Avonturenroman
Uitgever : Davey Jones Publishing
Verschenen : November 2022
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 156
Beschrijving

Wie 42 avonturen heeft beleefd stelt wel een paar vragen als hij een telegram krijgt met de volgende tekst: 'Bob. Zes uur hal RAI-station. Heb opdracht. Mac'
Wie is Mac? Waarom stuurt hij een telegram in een tijd waarin elk huis telefoon heeft en elk bedrijf een faxapparaat? Waarom wordt het bericht bezorgd bij Jan Prins in Amsterdam en niet bij Bob Evers in Pittsburgh?
Voor deze vragen zijn beantwoord is het rustige RAI-station veranderd in een oord van tumult en heeft Bob een moddergevecht gehouden met een zakkenroller.
De strubbelingen zijn het begin van een avontuur in de Verenigde Staten. Jan Prins vermaakt zich in een bus vol toeristen die van de ene verschrikking in de andere vallen. Bob moet een etmaal opzitten en pootjes geven in zijn ouderlijk huis. Eeuwig slimme, rolronde Arie ontrafelt het eerste deel van een paspoortenmysterie door een hotelmanager van de sokken te kletsen in het stadje Williamsport.
In Detroit, in een kasteelachtig hotel vol wild geworden Motown-muzikanten, gaat Jan even een kamer huren. Midden in de nacht vragen Bob en Arie zich af waarom hij niet terugkomt.

Velden met een * zijn verplicht