Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

La Vie En Rose[e-boek e-boek]

over de zoektocht naar een huis aan zee

Asjha van den Akker

La Vie En Rose
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,-
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789465204024
Auteur(s) : Asjha van den Akker
Taal : Nederlands
Onderwerp : Reisverhalen
Thema : Reisverslagen
Uitgever : Brave New Books
Verschenen : September 2025
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

Soms moet je iets gewoon doen. Je hart volgen en een weg inslaan naar iets waar je al lang naar verlangt. Zoals een huis aan zee. Of in de buurt van de zee. In ieder geval in de nabijheid van Mediterrane stranden.
In La Vie En Rose neemt Asjha van den Akker je mee op een zoektocht naar dat ene huis waarvan je weet: hier word ik elke dag met een glimlach wakker. Als zij dat huis eenmaal heeft gevonden, in de Languedoc, laat ze je met een liefdevolle dosis humor kennismaken met dorpsgenoten die kleur geven aan de dag. Zoals de fluitende slager, een kunstenaar met een romantische ziel, de hittepitterige eigenaresse van een chambre d'hôtes en haar handige man.
La Vie En Rose is na Et Voilà! en Mais oui! het derde boek van Asjha van den Akker over het leven in Frankrijk. Haar verhalen kenmerken zich door een vriendelijke, maar niettemin scherpe blik op het alledaagse leven, subtiele humor, de liefde voor Frankrijk en de mensen die er wonen.

Velden met een * zijn verplicht