Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Vechten, vluchten of verstarren[e-boek e-boek]

Een wonderlijke reis door pandemiebezet Europa

Nikko Norte

Vechten, vluchten of verstarren
Dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Prijs: € 10,-
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789465386959
Auteur(s) : Nikko Norte
Taal : Nederlands
Onderwerp : Biografieën literaire auteurs
Thema : Biografie: algemeen
Uitgever : Brave New Books
Verschenen : Februari 2026
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

Reis tussen absurditeit en ernst met Heidi en Nikko Norte door pandemiebezet Europa. Een soms ongemakkelijk eerlijk verslag van een vlucht uit Oostenrijk naar Groot-Brittannië en door naar Catalonië. Botsingen met gezagsdragers, Tweede Kamerleden en met Duitsers. Herinneringen aan Afghanistan, avonturen op zee, ratelslangen tijdens een grensoversteek, een gevangenis in Zimbabwe, condooms in Botswana, een Seminole met een haperend landingsgestel, het beklimmen van de Pointe du Hoc en aan de lange weg naar een groene baret.

Ontmoetingen met Eritreeërs die de Calaisjungle omzeilen, Graham Hancock, dr. John Campbell en met Mansoor Adayfi, die veertien jaar overleefde in de Guantánamo Baygevangenis.

Angst in de wieken van 's werelds hoogste molen, de waarheid achter de kerstbomenjacht, 'cloak and dagger' bij de kapper en verbijstering in Oradour-sur-Glanes. Een rechtszaak tegen de Nederlandse staat, Zwarte Stuntpieten en ... dit boek is absurd! Avontuur en scherpe observaties gebundeld tot een manifest voor vrijdenkers. Een authentieke levensvisie die inspireert patronen te doorbreken en te handelen naar de kracht die schuilt in ieder van ons.

Velden met een * zijn verplicht