Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Alles wordt anders[e-boek e-boek]

of toch niet?

Jurgen Brater; Peter Smit

Alles wordt anders
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 0,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789491833151
Auteur(s) : Jurgen Brater; Peter Smit
Taal : Nederlands
Onderwerp : Non-fictie informatief/professioneel
Thema : Biografie en non-fictieproza
Uitgever : PixelPerfect Publications
Verschenen : November 2013
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 70
Beschrijving

Alles wordt anders. Of toch niet? (bonus ebook)

Vergissen is menselijk. En vermakelijk. En leerzaam.

In de loop der eeuwen hebben knappe koppen voorspellingen gedaan over tal van vernieuwingen en ontwikkelingen. Soms zaten ze in de goede richting, maar nog vaker sloegen ze de plank mis. Daar gaat het boek Alles wordt anders. Of toch niet? Over. Het bevat 150 pijnlijke prognoses op de gebieden cultuur, wetenschap, politiek en maatschappij, gedaan door mensen die beter hadden moeten weten.

Albert Einstein dacht dat we nooit gebruik zouden kunnen maken van atoomenergie. Volgens de directeur van IBM was er in de wereld plaats voor slechts vijf grote computers. Shakespeare, The Beatles, Verdi en de Volkwagen Kever: het zou nooit wat worden of we zouden ze snel vergeten. In Nederland twijfelde Philipsdirecteur Jan Timmer aan het nut van de cd, vond Colijn dat we rustig konden gaan slapen want de Duitsers zouden Nederland niet binnenvallen en dacht Nina Brink dat ze van World Online een wereldspeler kon maken.

Hoe kwamen deze mensen tot hun uitspraken en welke wending nam de werkelijkheid? In Alles wordt anders. Of toch niet? schetsen Jürgen Brater en Peter Smit de context.

Ook Alles wordt anders kijkt naar de toekomst. Zo adviseert Willemijn Rinnooy Kan in haar inleiding niet alleen oudgedienden te laten meedenken over de jaren voor ons. De jonge garde is aan zet: die voelt namelijk niet de last van het verleden en heeft een frisse blik. Daarnaast geven vijf Nederlandse trendwatchers hun visie op de toekomst. Daar kunnen we ze over enkele jaren op afrekenen, beloven ze.

Dit bonus ebook, dat (vrijwel) gratis wordt verspreid, bevat alle verhalen over Nederland, geschreven door Peter Smit, alsmede enkele aanvullende teksten. Het bonus ebook is bedoeld als smaakmaker voor de volledige versie met ook de teksten van Jürgen Brater, als ebook (isbn 9789491833113) of in gedrukte vorm (isbn 9789490848996).

Velden met een * zijn verplicht
Openingstijden Nu geopend!
Maandag 13:30 - 17:30 uur
Dinsdag t/m vrijdag 09:30 - 17:30 uur
Zaterdag 10:00 - 17:00 uur
  • Nu geopend!
  • ·
  • ma 13:30 - 17:30 uur
  • ·
  • di-vr 09:30 - 17:30 uur
  • ·
  • za 10:00 - 17:00 uur

Ljocht Leeuwarden

Kelders 11
8911 JC Leeuwarden

058-212 10 29
info@ljochtleeuwarden.nl
Volg ons op Facebook

Gegevens

Privacyverklaring

KvK : 72066148
IBAN : NL49INGB0008811976
BTW : NL858971227B01

Nice to read you!

Meld je aan voor de Ljochtkrant