Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Wij weduwen zijn een taai volkje[e-boek e-boek]

Rouwen is topsport zonder voorbereiding

Maya Stomp

Wij weduwen zijn een taai volkje
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,90
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789492783226
Auteur(s) : Maya Stomp
Taal : Nederlands
Onderwerp : Rouwverwerking
Thema : Omgaan met dood en verlies
Uitgever : uitgeverij Lente
Verschenen : December 2020
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 144
Beschrijving

Vroeg of laat in ons leven krijgen we allemaal te maken met de dood van een dierbare. Toch weten we niet zoveel over rouwen. Na een paar maanden verwacht men van een nabestaande dat de draad weer wordt opgepakt. Maar hoe doe je dat als je wereld is ingestort en je leven er door het immense verlies totaal anders uitziet?

Na de plotselinge dood van haar man ging Maya Stomp op reis in 'het land van rouw'. Ze beschrijft haar intense ervaringen als weduwe op een scherpzinnige maar ook lichtvoetige manier. Daarnaast komen praktische zaken aan bod, zoals omgaan met feestdagen, stress, werk en opruimen. Maya laat zien hoe ze met vallen en opstaan haar leven opnieuw heeft vormgegeven. Ze biedt daarmee perspectief aan elke rouwende.

Maya Stomp werkt als senior adviseur Personeel & Organisatie bij de overheid. Daarnaast heeft zij haar eigen praktijk als rouwcoach. Ze is gecertificeerd in 'The Grief Recovery Method' en het gezicht achter de veel bezochte Facebookpagina 'Rouwen hoort bij het leven'.

Wij weduwen zijn een taai volkje biedt steun, herkenning en troost aan iedereen die een groot verlies heeft geleden.

Velden met een * zijn verplicht