Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Loop niet in de val van de chatbot[e-boek e-boek]

Hoe digitale vrienden levensgevaarlijk kunnen worden

Geertrui Mieke De Ketelaere

Loop niet in de val van de chatbot
Dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Prijs: € 12,50
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789493508941
Auteur(s) : Geertrui Mieke De Ketelaere
Taal : Nederlands
Onderwerp : Kunstmatige intelligentie
Thema : Informatica en IT: gebruikersgidsen
Uitgever : Borgerhoff & Lamberigts
Verschenen : Maart 2026
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 208
Beschrijving

Chatbots zijn overal. En handig. Maar wat als ze je leven overnemen? Als ze je advies beginnen geven, slecht advies?

Het klinkt als het begin van een scififilm, maar intussen is het al lang werkelijkheid geworden. Zo begint dit boek met het waargebeurde verhaal van een Belgische vrouw die verslaafd raakte aan haar chatbot, er dagelijks uren mee converseerde, en uiteindelijk de suggestie kreeg om zelfmoord te plegen.

Ook in het buitenland hebben chatbots al menselijke schade aangericht.

In dit boek legt ingenieur en AI-experte Geertrui Mieke De Ketelaere aan de hand van concrete voorbeelden uit hoe chatbots zo ontwikkeld worden dat ze mensen in de val kunnen lokken.

Velden met een * zijn verplicht