Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Beginners[e-boek e-boek]

Een leven lang leren

Tom Vanderbilt

Beginners
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789021422558
Auteur(s) : Tom Vanderbilt
Taal : Nederlands
Onderwerp : Psychologie
Thema : Populairwetenschappelijke psychologie
Uitgever : Volt
Verschenen : Maart 2021
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 266
Beschrijving

Waarom stoppen velen van ons met het leren van nieuwe vaardigheden als we volwassen worden? Zijn we bang om ergens slecht in te zijn? Zijn we vergeten hoe leuk het is? Of is het gewoon een feit dat je een oude hond geen nieuwe trucs kunt leren?


Geïnspireerd door de onverzadigbare drang van zijn jonge dochter om nieuwe dingen te leren, begint Tom Vanderbilt aan een experiment waarin hij een jaar lang nieuwe uitdagingen aangaat puur omwille van het leren. Hij kiest vijf vaardigheden - schaken, zingen, surfen, tekenen en jongleren. Zo zingt hij een nummer van R.E.M. in een amateurkoor, verliest potjes schaak van een achtjarige en leert schorpioenen ontwijken tijdens een surfkamp in Costa Rica. Ondertussen onderzoekt hij met aanstekelijke nieuwsgierigheid de fascinerende psychologie en wetenschap achter het zijn van een volwassen beginner.


In dit boek deelt hij niet alleen zijn ervaringen, maar ook verrassende inzichten in hoe het aanleren van vaardigheden ervoor zorgt dat ons brein fit blijft, hoe het onze creativiteit stimuleert en welke positieve effecten het heeft op ons geluksgevoel. Beginners laat zien hoe leuk en belangrijk het is om nieuwe dingen te blijven leren - een leven lang.

Velden met een * zijn verplicht