Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De amerikaanse bril[e-boek e-boek]

en andere verhalen

Robert Menasse

De amerikaanse bril
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789029544498
Auteur(s) : Robert Menasse
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Thema : Europese geschiedenis
Uitgever : De Arbeiderspers
Verschenen : Augustus 2021
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 133
Beschrijving

Alles komt terug. Zelfs onze herinneringen


Wanneer precies eindigde de naoorlogse wereldorde? En waar was ik toen dat gebeurde? Dertien vertellers herinneren zich ervaringen die hun leven hebben gevormd. Herinneringen aan de dag waarop John F. Kennedy werd neergeschoten, de Berlijnse muur viel, de RAF de industrieel Walter Palmers in Wenen ontvoerde, Griekenland Europees voetbalkampioen werd, een vader voor het eerst vertelt hoe hij tijdens het laatste oorlogsjaar zat ondergedoken in de Amsterdamse dierentuin.

De geschiedenis doorkruist onze persoonlijke geschiedenissen van bruiloften en sterfgevallen, mislukken en opnieuw beginnen. Meesterverteller Robert Menasse vertelt wat we hebben meegemaakt, zodat we elkaar kunnen herkennen en begrijpen. In zijn verhalen is de historische waarheid - lees: 'ik' - in goede handen.


∗ 'Een dag in Luxemburg is lang.' Of: 'Ik was blij toen John F.Kennedy werd neergeschoten.' Menasse beheerst de teaser. Nu wil je als lezer weten waarom. - Süddeutsche Zeitung

Velden met een * zijn verplicht