Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Lusthof[e-boek e-boek]

Rob Schouten

Lusthof
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 7,49
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789029577182
Auteur(s) : Rob Schouten
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire roman, novelle
Thema : Moderne en hedendaagse fictie
Uitgever : De Arbeiderspers
Verschenen : Augustus 2011
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

Han Termeer stelt verwoede pogingen in het werk om zo spontaan, heidens en vanzelfsprekend mogelijk te worden en zet daartoe zijn voorgeschiedenis en tegenwoordige tijd op het spel, of om preciezer te zijn zijn religieuze afkomst en zijn vriendin. Terwijl hij zich met een zeker welgevallen ziet ontaarden in een aards, zelfs bacchantisch wezen, blijven verstand en hypersensor onvermoeibaar en hinderlijk intact. En dat zijn functies die zich slecht verdragen met de toegang tot het paradijs.

In deze roman ziet een homo sapiens van onze tijd de weg terug gedwarsboomd omdat hij de voyeur blijft van zijn eigen handelingen. Dat levert hilarische taferelen op, die niet verhullen dat een existentiële twijfel zijn weg vreet door het bestaan: kun je vrijheid en extase verwerven door ze na te jagen?

Velden met een * zijn verplicht