Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Muggepuut[e-boek e-boek]

Herman Brusselmans

Muggepuut
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 7,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789044619355
Auteur(s) : Herman Brusselmans
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire roman, novelle
Thema : Moderne en hedendaagse fictie
Uitgever : Prometheus
Verschenen : Juni 2011
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

De gevierde Gentse schrijver Danny Muggepuut, tevens voorzitter-coach van minivoetbalclub Real De Rakkertjes, werkt volop aan zijn tiende roman. Als hij door een krant wordt uitgenodigd om in contact te treden met zijn bewonderaars, komt er een keten van gebeurtenissen op gang die Dannys bestaan helemaal overhoop haalt. Hij treedt echter tevoorschijn uit de maalstroom als een gelouterd man, die klaarstaat voor nieuwe avonturen.
Muggepuut is een diepzinnige, gelaagde roman die de lezer veel plezier schenkt. Herman Brusselmans bevestigde met dit boek dat hij nog altijd de opvallendste schrijver is die in het Nederlandstalige gebied de lakens uitdeelt. Deze uiterst succesvolle roman werd al snel gevolgd door nieuwe avonturen van Danny Muggepuut: De perfecte koppijn en Toos.

Herman Brusselmans (1957) publiceerde eerder meer dan veertig andere boeken. Hij wordt zowel verguisd als verafgood. Hij is een zeer belangrijk schrijver.

Muggepuut lees je omdat je niet wilt stoppen. Omdat Brusselmans de nergens toe dienende, langzaam voortslingerende cafégesprekken zo opschrijft dat je ze eigenlijk zelf gevoerd zou willen hebben. (...) Omdat Brusselmans zinnen altijd lopen en hij zijn woorden met zorg kiest. (...) Omdat Brusselmans je aan het lachen maakt.
arjen fortuin, nrc handelsblad

Is Muggepuut wederom een meesterwerk? Ja, zoveel is enkelvoudig duidelijk _ want stilistisch blijft Brusselmans maar groeien.
nieuwe revu

Velden met een * zijn verplicht