Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Hoe zal ik het zeggen?[e-boek e-boek]

Berend Schilder

Hoe zal ik het zeggen?
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 14,-
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789058714701
Auteur(s) : Berend Schilder
Taal : Nederlands
Onderwerp : Communicatiekunde
Thema : Communicatiewetenschappen
Uitgever : Uitgeverij Thema
Verschenen : December 2010
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 96
Beschrijving

Verplichte kost voor elke leidinggevende.

- Voor iedereen die moeilijke gesprekken moet voeren
- Voor op het werk en thuis
- Bevat veel praktische oefeningen

Vaak zien we op tegen het vertellen van slecht nieuws. Of het nu gaat om een klein probleem of om een keihard ontslag. We vinden deze gesprekken moeilijk, omdat er altijd emoties loskomen: schuldgevoel, medelijden of lang ingehouden ergernis. De boodschap die je in je hoofd had, komt door al die gevoelens slecht over. Beide partijen voelen zich na afloop ontdaan, onbegrepen of onbevredigd.

De boodschap overbrengen
Als je dit boek aandachtig leest en oefent met de opgaven, leer je je emoties beter hanteren. Je kunt je beter concentreren op de boodschap die je wilt overbrengen. Dit is ook precies wat je gesprekspartner wil. Die zit helemaal niet te wachten op jouw gevoelens. Degene tegenover je zoekt allereerst duidelijkheid en onmiddellijk daarna begrip voor zijn emoties.

Moeilijke gesprekken
Hoe zal ik het zeggen? is vooral geschreven voor moeilijke gesprekken in werksituaties, zoals slechtnieuwsgesprekken, functioneringsgesprekken en beoordelingsgesprekken. Maar het boek is ook prima bruikbaar in privésituaties: de techniek voor het slechtnieuwsgesprek geldt daar immers net zo.

Velden met een * zijn verplicht